Осінні канікули вихованців недільної школи Хрестовоздвиженського храму с.Боромля почалися з поїздки до Києва

18 жовтня 2016 року з благословення Високопреосвяшеннішого Євлогія, архієпископа Сумського та Охтирського, настоятель  Хрестовоздвиженського храму села Боромля Тростянецького церковного округу протоієрей Ярослав Воробей, діти недільної школи та їх батьки здійснили паломництво до Успенської Києво-Печерської Лаври – одної  з найбільших православних святинь України. Паломники поклонились святим мощам преподобних отців, відвідали храми на території обителі, помолились біля могили  Блаженнішого митрополита Володимира (Сабодана). Потім була прогулянка вулицями міста, проїзд у метро. З добрими враженнями діти повернулись додому.
dsc_1016 dsc_0998 dsc_0986 dsc_0834 dsc_0793 dsc_0752 dsc_0733 dsc_0057