Недільна школа”Добре слово”

natasha111

Житня Наталія Олександрівна – Урок творчості

image (30)IMG_0549
Шановні батьки та діти!!!
                         Недільна школа « Добре Слово» при Хрестовоздвиженському храмі                                                              с.Боромля запрошує дітей віком від 6 років .

Кожна дитина мріє якомога швидше стати дорослим. Та чи знаєте ви ,що людина стає дорослою не тоді,коли виросте та закінчить школу,а тоді,коли усвідомить цінність свого життя ,коли зрозуміє,що таке добро і зло,коли почне боротись зі злом у своєму житті?
Душа кожної дитини ,особливо в наші дні – тендітний сосуд .І заповнити його потрібно світлом, добром і любов’ю.
Програма Недільної школи дозволяє маленькій людині краще впізнати культуру,наблизитись до звичаїв прадідів,стати добрішим, і мабуть знайти благодатну іскру Божу. Не слід забувати про те , що ким би діти не стали ,повнота знання ніколи не буває зайвою. Саме знання роблять людину особистістю , а особистість ніяк не може обійтись без душі. Проте без добрих справ і духовної їжі , душа мертва.
Нехай знання,які отримаєте в стінах Недільної школи,ця церковна наука стануть ще одним віконечком ,через яке промінчики Божої благодаті зможуть зігрівати паростки добра та спопеляти зло у ваших душах.
Дай Боже ,щоб наші діти виросли гідними громадянами України,адже вони- наше майбутнє. Маємо надію ,що ця праця , принесе і дітям, і вчителям користь на шляху до духовної досконалості!

участь у святковому концерті на день села 19 грудня 2009 р.

image (1)

паломництво на велосипедах на храмове свято с.Новгородське

image (30)

Відкриття нової школи 13 грудня 2010

image (29)

наша старенька школа 2008 р.

урок творчості “долоньки добра” листопад 2015р.

image (25)

виступ на Різдво Христове 2009р

image (26)

в середені старенької школи зима2010 рік

image (23)

стара школа 2009р

свято день села 2009р

image (24)

виступ на Різдво Христове 2009р.

image (22)

чаювання

image (21)

молебень перед навчанням

image (19)

пастирське слово до дітей

image (18)

привітання дитячими журналами

image (16)

перший урок

image (14)

молитва на початку уроку

image (12)

Урок “Безперестанку моліться” викладач Дуднік Ніна Констянтинівна

image (5)

Різдвяний вертеп 2009р

Дисципліни:
1.Добролюбіє.
2.Життя святих.
3.Спів
4.Перегляд духовних фільмів , мультфільмів.
5.Ігри.
6.Художня праця.
7.Поїздки по святим місцях .
8.Виступи на Свята.
Заняття щонеділі о 10:00 ранку(1 година)
За детальнішою інформацією звертатись по тел.(095)543 -41 -02
image (20) image (17) image (15) image (13) image (11) image (10) image (9) image (8) image (7) image (6) image (4) image (3) image (28) IMG_0547