На свято Благовіщення в селі Боромля відбувся благодійний ярмарок

7 квітня 2016 року, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, з благословення Високопреосвященнішого Євлогія, архієпископа Сумського і Охтирського, в селі Боромля Тростянецького благочиння був проведений благодійний ярмарок “До Світлого Дня – світлі вчинки” по збору коштів для онкохворих дітей Сумщини. Ярмарок проходив за участі Хрестовоздвиженського храму та за підтримки Боромлянського НВК. Директор школи Білоус Світлана Миколаївна відгукнулась на справу милосердя та дала згоду провести акцію на території школи. Кожен брав участь у добрій справі: хтось виготовляв випічку, а хтось відвідував ярмарок і щось на ній придбав і також вносив свою пожертву. Діти робили вироби та їх продавали за столом “Лавка майстрів”, батьки готували солодощі та випічку. Вся школа брала участь: 13 класів, дирекція, вчителі, прихожани та односельчани. Від кожного класу був свій стіл та стіл від недільної школи. Була проведена лотерея для дітей та аукціон. Настоятель храму ієрей Ярослав Воробей привітав всіх присутніх зі святом та наголосив на важливості милосердя, звернувся зі словами вдячності до всіх, хто приймав участь, особливо директора школи Білоус С.М.
dsc_0299 dsc_0286 dsc_0234 dsc_0232 dsc_0230 dsc_0187 dsc_0186 dsc_0185 dsc_0165 dsc_0163 dsc_0155 dsc_0158 dsc_0196